Eladó családi ház, Veresegyházon, tóparti utcában. Ár: 27,9 millió

Elérhetőségek: Telefon: +36-30-4394393, Email: oreghegyiember@gmail.com

A földszint elrendezése megfelel a modern követelményeknek - a család egy légtérben tartózkodhat főzés-étkezés, pihenés vagy szórakozás közben is. A fényes beépített konyha tágas elrendezésű, kényelmes átadópulttal csatlakozik az ebédlőhöz, amelyen keresztül a nappalihoz juthatunk.

Konyha

Étkező

Konyha

Étkező

Nappali

A ház egyik oldala teljesen ablakos, itt kiváló állapotú fa spaletták segítségével oldható meg, hogy a napfényt a jobb látásviszonyok miatt beeresszük, vagy a felmelegedést elkerülendő kizárjuk a szobákból.

A konyhával szemben kis fürdő és vécé található, melyben zuhanyozásra is van lehetőség, vagy kutyatulajdonosok itt kényelmesen lefürdethetik állataikat. A fürdő mellett - az emeletre vezető lépcső alját kihasználandó - a kamra található, melyben a padlófűtés fűtéskörei és vezérlése is helyet kapott.

Előszoba Fürdő
 Kamra Lépcső

Az emeleten három szoba található,  kettő szoba méret, a harmadik félszoba, amihez tágas gardrób szoba is tartozik. A két szobához közös fedett erkély tartozik, melyről remek kilátás tárul a lakók elé a környező nyaralóházakkal tarkított utcákra. Az erkélyre néző ajtók és ablakok motoros redőnnyel ellátottak, melyek távirányítóval működnek.

Hálószoba

A padlófűtéssel ellátott közlekedőből nyílik a padlásfeljáró, ami ablakos, világítással ellátott tágas padlásra vezet. Az emeleten külön helyiségben található a fürdőszoba és a vécé, ezeket szintén padlófűtés melegíti.

Fürdő WC
Gardrób Padlás

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 1
Tegnapi: 2
Heti: 1
Havi: 50
Össz.: 9 144

Látogatottság növelés
Oldal: Belső tér
Eladó családi ház, Veresegyházon, tóparti utcában. Ár: 27,9 millió - © 2008 - 2024 - eladohazveresegyhaz.hupont.hu

Ingyen honlap és ingyen honlap között óriási különbségek vannak, íme a második: ingyen honlap